Home
Preces atgriešana

Preces atgriešana

14 dienu atgriešanas politika

  • Ja mūsu e-veikalā iegādātās preces kaut kāda iemesla dēļ jums nav piemērotas, jums ir tiesības atgriezt preci 14 dienu laikā un saņemt 100% atmaksu.
  • Lai atgrieztu preci, lūdzu, aizpildiet mūsu atgriešanas veidlapu un nosūtiet uz e-pasta adresi kontakti@mail.wmf.lv. Mūsu klientu apkalpošanas dienests sazināsies ar jums un paskaidros, kā jūs varat atgriezt preces.
  • Pircējs ir atbildīgs par preces vērtības samazināšanos, ja prece ir izmantota tādā veidā, kas nav savienojams ar labas ticības principu, tai skaitā izmantota citā nolūkā, nevis preces īpašības vai darbības noskaidrošanai. Lai pārbaudītu preču veidu, īpašības un darbību, pircējs drīkst ar tām rīkoties un lietot tikai tā, kā viņam parasti ir atļauts to darīt veikalā.
  • Mēs atmaksāsim summu, kas samaksāta par atgriezto preci, uz pircēja bankas kontu bez kavēšanās, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad saņēmām pircēja atteikuma pieteikumu. Mūsu e-veikals var atteikties veikt atmaksu, kamēr pircējs nav atgriezis tam preci, kas bija līguma priekšmets, vai sniedzis pierādījumu, ka preces ir nosūtītas atpakaļ.
  • Atgriešanas politika neattiecas uz precēm, kuras nav piemērotas atgriešanai veselības aizsardzības vai higiēnas apsvērumu dēļ un ja preces ir atvērtas pēc piegādes.

 

Pieteikums lauzt WMF e-veikala pārdošanas līgumu

Lūdzu, aizpildiet šo pieteikumu tikai tad, ja vēlaties lauzt pārdošanas līgumu.

Jūs varat nosūtīt laušanas pieteikumu mums uz e-pastu. Mūsu klientu serviss sazināsies ar jums un informēs jūs, kā jūs varat atgriezt preces. Lejupielādēt veidlapu.

Klikšķini šeit, lai abonētu jaunumus!

Tālāk Vairāk